درباره ما

شرکت تولیدی -بازرگانی مفید دانه باروک

شرکت مفید دانه باروک یکی از معتبرترین تولیدکنندگان صنعت خوراک دام و طیور است. این شرکت در تاریخ 1400/07/25به شماره ثبت585083 در اداره ثبت شركت­ هاي استان تهران به ثبت رسيد و با دريافت پروانه­ هاي توليدي از سازمان دامپزشكي كل كشور وارد بازار گرديد.شرکت مفید دانه باروک فعالیت خود را به صورت تخصصی و علمی در زمینه تولید و توزیع کنسانتره، مکمل­ های ویتامینه-معدنی، پرمیکس­ های درمانی و افزودنی­ های خوراک دام، طیور و آبزیان آغاز نموده است. این شرکت محصولات خود را با نام تجاری مفید دانه باروک (MOFEED DANEH BAROOK) در اختیار مرغداران و دامداران محترم قرار می­دهد. کلیه پروسه تولید، نگهداری، تضمین کیفیت و سایر امور مربوطه به تولید محصولات شرکت زیر نظر مدیران مجرب، متخصصان تغذیه دام و طیور و اساتید دانشگاه های داخلی و خارجی صورت می­ پذیرد. سایت تولید کنسانتره و مکمل دام و طیور در استان البرز واقع شده است و دارای خطوط تولید مدرن و پیشرفته می­ باشد به طوری که کلیه فرآیند­های توزین،انتقال،تولید،کیسه گیری و دوخت بدون دخالت دست و کاملا مکانیزه به صورت کامپیوتری صورت می گیرد،شرکت مفید دانه باروک همچنین دارای خطوط توليد افزودنی­ های خوراک، آزمايشگاه تخصصي ميكروبي و شيميایي برای انجام تجزیه و تحلیل تقریبی(پروتئین خام، چربی، فیبر، کلسیم،فسفر و رطوبت و…)، انبارهاي مجزا و سردخانه ميباشد.  

کارشناسان دپارتمان علمی تغذیه دام و طیور در طول هفته به طور مستقیم با مرغداران و دامدارن محترم در زمینه پرورش، جیره نویسی و بررسی راندمان محصول در ارتباط می باشند.

امید است شرکت مفید دانه باروک با استعانت از درگاه ایزدمنان گامی کوچک جهت کمک به صنعت بزرگ دامپروری و کشاورزی را با همراهی شما عزیزان بردارد.